2015_09_SEP_01_60m.html
VERJAARDAGEN

BIJGEWERKT
Woensdag 5 Juli, 2017

HOME

 

WIE IS ER VANDAAG JARIG?

Hieronder de lijst met jarigen op datum gesorteerd. Gemiddelde leeftijd OTC lid is 74
Scroll naar beneden voor de dag van vandaag en vind het jarig OTC lid.

De leeftijd is de leeftijd op 5 Juli, 2017

CALL NAAM PLAATS JARIG LEEFTIJD
PA0JAL Jan Listing BREDA 1-1(1924) 93
PA0THL Theun Langenberg HEERENVEEN 1-1(1934) 83
PA0ANK Jan Mullers RIJNSBURG 2-1(1943) 74
PA0LOK Leo Kool ZUTPHEN 2-1(1945) 72
PA0PUY Charles van Cattenburch DREMPT 2-1(1947) 70
PA0KWF Wim van Kralingen RIJSWIJK 4-1(1930) 87
PA0RVN Richard Velthuijsen BIRDAARD 4-1(1940) 77
PA0BDH Bob Haan BLEISWIJK 5-1(1942) 75
PA0MIR Nico van de Bijl PURMEREND 7-1(1944) 73
PA3GNZ Tjeerd Gosse Gaasbeek NIEUWEGEIN 7-1(1969) 48
PA0ZWO Theo van de Woude EMMELOORD 9-1(1934) 83
PA0ADP Ad Pagter WIJCHEN 10-1(1937) 80
PA0BWX Ben Wiefkers ENSCHEDE 11-1(1932) 85
PA5TT Teun den Ouden BURGH-HAAMSTEDE 12-1(1936) 81
PA0IZ Eric Tuijten UTRECHT 13-1(1922) 95
PA0CHS Jan Rijnders LANGELO 14-1(1953) 64
PA0HPV Henk Vrolijk ROTTERDAM 14-1(1947) 70
PA0GRI Gerard van der Grinten BEST 16-1(1948) 69
PA1X Rob van de Kamer NIEUWEGEIN 16-1(1964) 53
PA0LQ Harry Grimbergen OEGSTGEEST 17-1(1926) 91
PA2PCH Ad Wouterson TYNAARLO 17-1(1948) 69
PA3DTZ Cor Barbie LELYSTAD 17-1(1938) 79
PA0HT Kees de Wit EEMNES 19-1(1929) 88
PA0EDO Edo Dooijes PURMEREND 20-1(1936) 81
PA0DER Kees Gozeling SASSENHEIM 21-1(1933) 84
PA0GEV Gerrit Verhoef NEWTOWN-NENAGH CO. TIPPERARY 21-1(1942) 75
PA0I Ben Damme HEERDE 22-1(1947) 70
PA0CX Hans Evers FREIBURG 24-1(1928) 89
PA0DSD Henk Fidder HOOGEVEEN 25-1(1957) 60
PA0PJE Peter Eijlander AMSTERDAM 25-1(1950) 67
PA0WWA Wim Waalboer ARNHEM 28-1(1938) 79
PA0GVK Bert Kleef HUIZEN 29-1(1936) 81
PA0TVT Tjeerd van Tuinen SNEEK 29-1(1940) 77
PA3FGM Piet Anders GOUDA 1-2(1939) 78
PA7ZEE Geert Paulides AMSTELVEEN 2-2(1946) 71
PA3BQS Henk Spekkink GROENLO 3-2(1958) 59
PA0BYL Kees Bijleveld GLIMMEN 4-2(1923) 94
PA1A Henk van der Honing LEENS 4-2(1964) 53
PA2PBT Peer Touber NAARDEN 4-2(1948) 69
PA3BIA Paul Jacobs HELMOND 5-2(1949) 68
PE1BDV Giel Jansen KLUNDERT 5-2(1950) 67
PA0KER Tony Kerstjens GELDROP 8-2(1932) 85
VE3FGL John Pluister BROOKLIN (ONT) 9-2(1945) 72
PA0ME Wim de Vries ODIJK 10-2(1940) 77
PA0RTW Bas van Es ALPHEN AD RIJN 10-2(1936) 81
PG9W Wim Visch WARMOND 14-2(1950) 67
PA3FYU Carel Braun SPIJKENISSE 15-2(1928) 89
PA0FRD Fred Ditmar EMMELOORD 16-2(1956) 61
PA0HWL Hans Riethof RIJSWIJK 16-2(1939) 78
PA2BRT Lambert Berkepeis ZOETERMEER 16-2(1939) 78
PA3NL Frans de Reijdt ROTTERDAM 18-2(1947) 70
PA0LWZ Louise Wiegmans NIJMEGEN 19-2(1925) 92
PA1Q Theo du Pree RUCPHEN 19-2(1965) 52
PA3BJV Koos Sportel AMERSFOORT 19-2(1949) 68
PA3BYX Jan Cuperus OOSTERWOLDE 19-2(1946) 71
PE0RFN Ron Nieuwenhuijzen *ONBEKEND* 19-2(1950) 67
PA0DLF Dolf Seinhorst LOCHEM 20-2(1947) 70
PA0EA Peter Dragt RIJEN 20-2(1933) 84
PA0MW Jan Burgemeester HILVERSUM 20-2(1929) 88
PA0HFM Rene Hofman WORKUM 21-2(1944) 73
PA0HZO Hans Zwart OVERVEEN 22-2(1932) 85
PA1RJR Rudolf de Reus ROTTERDAM 22-2(1954) 63
PA2AJT Gerrit Hulshof ASSEN 22-2(1944) 73
PA3BME Jan Bosch DRIEBERGEN 22-2(1948) 69
ON2HB Bas geert-jan Heijermans HEPPEN 22-2(1966) 51
PA0NOS Han Boere Divonne les bains 23-2(1933) 83
PA0LY Seb Blommaart TERNEUZEN 25-2(1934) 83
PA3EGH Jan van Ooijen WIJK BIJ DUURSTEDE 25-2(1946) 71
DJ2NL Chris de Voogd van der Straten Bad Bentheim 25-2(1942) 75
PA3ACJ Jos Disselhorst LEIDEN 26-2(1949) 68
PA0TEN Herman ten Grotenhuis EEFDE 27-2(1941) 76
PA0JNH Jan Hoek WESTGRAFTDIJK 1-3(1944) 72
PA1RF Frans Wittenaar ALMELO 3-3(1952) 64
PA2JAJ Arno van Asperen DE WILGEN 3-3(1946) 70
PA5Q Henk Paardekooper TILBURG 3-3(1940) 76
PA0MER Fred Marks KOOTWIJKERBROEK 4-3(1949) 67
G4LQI Erwin David WHISTABLE (KENT) 4-3(1926) 90
PA0AA René Rijst AMERSFOORT 5-3(1955) 61
PA0MNC Martin Minck HILLEGOM 6-3(1930) 86
PA0RBA Rienus Bakker SCHERPENZEEL 6-3(1951) 65
OE3FVU Franz van Velzen KIRCHSTETTEN 6-3(1955) 61
PA3ATP Piet den Hartigh ROCKANJE 7-3(1956) 60
PA0GKW Theo Vermey SCHIJNDEL 8-3(1931) 85
PA0WAH Willyan Holtkamp EENRUM 8-3(1948) 68
PA3GAG Rien van der Vorm WILLEMSTAD 8-3(1957) 59
PA0NCV Nick Verbeek LEIDERDORP 9-3(1947) 69
PA0CB Piet Groot ST JAC PAROCHIE 10-3(1923) 93
ON8PO Mathieu Driessen LANAKEN 10-3(1943) 73
PA0WBR Wim van Bilsen MAARHEZE 11-3(1940) 76
PA3CJP Jan Berkers BLARICUM 11-3(1949) 67
PA0VLA Jo van Laarschot ENSCHEDE 12-3(1941) 75
PA2AM Willem van der Zwan ZOETERMEER 13-3(1957) 59
PA0NCR Nico Riet NIEUWKOOP 15-3(1943) 73
PA0LL Kees Wagenmakers ERMELO 16-3(1937) 79
PA3DSU Roelf Nienhuis ROTTERDAM 16-3(1924) 92
PA7F Frank Dijk BILTHOVEN 17-3(1961) 55
PA2DTA Dick van den Berg WARFHUIZEN 18-3(1947) 69
PA3ECK Bert van der Vinden ZEIST 18-3(1935) 81
I2HZB Harry Zaaiman BREBBIA 18-3(1928) 88
PA0CVR Cees Vader HEERHUGOWAARD 19-3(1944) 72
PA0WNN David Wanjon ARNHEM 20-3(1935) 81
PA0ONH Niek Hilbers DEN HAAG 22-3(1953) 63
PA0VYL Cor Moerman BUDEL 23-3(1937) 79
PA0JY Ko Lagerberg VELSERBROEK 24-3(1933) 83
PA0PES Peter Essers RENKUM 24-3(1920) 96
PA0GPE Gilles Penning VLAARDINGEN 25-3(1947) 69
PA0TCD Gert Smits BORNE 25-3(1940) 76
PA0JMW Dick van de Wetering STAPHORST 27-3(1940) 76
PA0LMB Lammert Boon HARLINGEN 27-3(1935) 81
PA0VVH Volker Hoorn MOOK 28-3(1943) 73
PA3CPM Henny van Elst MAARSSEN 28-3(1945) 71
PA0BOA Arie Brussaard GAPINGE 29-3(1931) 85
PA2JC Cor van Lit LEIDEN 29-3(1935) 81
PA0JBB Hans van den Berg VOORHOUT 1-4(1948) 68
PA0MLH Jan Hilgers LINNE 1-4(1943) 73
PA0HEL Helmich de Vries NIJVERDAL 2-4(1940) 76
PA0DIN Din Hoogma NIJMEGEN 3-4(1937) 79
PA0IJ Jan de Klerck SON 3-4(1931) 85
PA0IRM Henk Mulder GRONINGEN 3-4(1938) 78
PA0DMM Jan Mulder OOSTERWOLDE 4-4(1952) 64
PB0AIR Wim Drenten HENGELO 5-4(1945) 71
PE0RIG Richard Oostmeijer GRONINGEN 7-4(1946) 70
PE1KL Kees Leenders WASPIK 7-4(1959) 57
PA1RVS Phons Bekking MOORDRECHT 10-4(1945) 71
PE0MVJ  Jan  van  Male  Eefde 10-4(1950) 66
PA0HNB Henk Nijwening VOERENDAAL 11-4(1943) 73
PE1BOL Ad van Dijk GOUDA 11-4(1961) 55
DJ7PA Jaap Postma MOORMERLAND-WARSINGSFEHN 12-4(1931) 85
PA0FVE Frans van Empel LIESHOUT 13-4(1943) 73
PA0JMY Jan van der Meij DRONTEN 13-4(1954) 62
PA3CJS Jan de Jong VOORSCHOTEN 13-4(1920) 96
PA0JBV Hans Verdonk HEEMSTEDE 15-4(1936) 80
PA0SKF Sjoerd Faber HAASTRECHT 15-4(1941) 75
PE8ROB Rob Uiterlinden BEMMEL 15-4(1942) 74
PA0VRA Ed van Raaij NIEUWEGEIN 17-4(1944) 72
PA0QRB Harold Plooijer JULIANADORP 19-4(1953) 63
PB2T Hans Blondeel Timmerman INGEN 19-4(1956) 60
PA0ARE Arjan Rijnfrank ZEIST 20-4(1947) 69
PA0VSS Jan Numan HEEMSKERK 20-4(1938) 78
PA0JAZ Johan Altena ZUTPHEN 21-4(1944) 72
PA3FSY Wouter de Vries ZEVENBERGEN 22-4(1960) 56
PA1RW Dolf Wobben BORNE 24-4(1951) 65
PA0J Jan Reijchler STEENBERGEN 25-4(1937) 79
PA0LGJ Leo van Rijt Wilnes 25-4(1951) 65
PA0AST Antoon Steenbakkers GELDROP 26-4(1951) 65
PA0TR Piet Schenk DELFT 26-4(1935) 81
PA3ALG Wim van Berkom AMSTELVEEN 27-4(1938) 78
PA0CWF Piet Veen VLISSINGEN 28-4(1942) 74
PA0NV Hans Hugenholtz NIJKERK 28-4(1932) 84
PA2CRS Chris van  Wijk NUMANSDORP 28-4(1948) 68
PA3CLQ Jan-pieter Oelp GEERTRUIDENBERG 28-4(1940) 76
PE1CTY Jaap van der Kolk OMMEN 28-4(1939) 77
PA3GBK Aeilko Wagen SOESTERBERG 29-4(1957) 59
PG1A Arie Hoogzand SOMMELSDIJK 30-4(1956) 60
PA3AIN Johan Schepers REUTUM 3-5(1950) 66
PD0HVW Richard Arentz VOORTHUIZEN 3-5(1943) 73
PA0JRW John Rosloot DELFT 4-5(1925) 91
PA3FNB Anne-marie Wieringa-Bennink HENGELO 4-5(1954) 62
PA0ZAV Jan Mooij AMSTERDAM 5-5(1946) 70
PA0AAJ Hans Coelers HILVERSUM 7-5(1933) 83
PA0WKR Wim Kuiper DRONTEN 7-5(1943) 73
PA2REH Eric van der Velde OEGSTGEEST 8-5(1957) 59
PA0VBR Andries van Bronkhorst NIJMEGEN 9-5(1950) 66
PA1FJ Fred Jacobs GOUDA 9-5(1951) 65
PA0LDB Wim Loerakker BREDA 12-5(1943) 73
PA0SSB Jan Ottens TERHOLE 12-5(1941) 75
PA0RYL Rob Langenhuysen HUIS TER HEIDE 13-5(1947) 69
PA3ERO Albert den Boer HATTEMERBROEK 14-5(1945) 71
PA3HS David Valstar TEUGE 15-5(1942) 74
PA0BRE Rob Bregman LAVAL PRADEL 16-5(1942) 74
PA3EBH Martin Rooke LELYSTAD 16-5(1927) 89
G0UVR Gerhard Akse EBBERSTON, SCARB 16-5(1938) 78
PA3GOB Jan Steyn ZOETERWOUDE 17-5(1933) 83
PA0JAD Jan Dekker ALKMAAR 18-5(1950) 66
PA0JWX Jan Wantia HAAKSBERGEN 18-5(1942) 74
PA0FI Jacob Boom VELP 19-5(1928) 88
PA2CHM Kees Murre MIDDELBURG 19-5(1947) 69
PA0SLW Simon van As BARNEVELD 20-5(1947) 69
PA0RUD Rob Hartman WASSENAAR 21-5(1919) 97
PA0VEL Nico Harteveld ZOETERMEER 21-5(1928) 88
PA0MJV Marius Varekamp NAALDWIJK 22-5(1942) 74
PA0POS Piet van de Post HAASTRECHT 22-5(1944) 72
PA1AT Gerard Nieboer ASSEN 24-5(1960) 56
PA3HDW Henk Kormelink NUNSPEET 24-5(1932) 84
PA7AW Arno Wildeboer Kampen 25-5(1949) 67
PA0WG Pieter Röell BUSSUM 26-5(1913) 103
PA0FAW Fedde Weidema ARNHEM 27-5(1944) 72
PA1ES Ernst Schaap DEVENTER 27-5(1953) 63
PA0ABU Arie Buurman SASSENHEIM 30-5(1933) 83
PA0RU Aad Helmus LISSE 30-5(1931) 85
PA0TNU Fred Boon TIENHOVEN 30-5(1949) 67
PA7BAS Bas Zijlstra ALMELO 30-5(1935) 81
PA0CKV Kees van Veen TIEL 31-5(1943) 73
PA0PAM Theo Mulder HARMELEN 1-6(1936) 80
PA0TLM Hans van Rooij HELMOND 2-6(1944) 72
PA5O Albert Hugenholtz MAURIK 3-6(1937) 79
PA8A Peter Jelgersma BODEGRAVEN 3-6(1942) 74
PE1FGG Dirk Goos ENKHUIZEN 3-6(1949) 67
PE1JLB Alexander Haccou PUTTEN 3-6(1958) 58
PA0XAB Aad Nijveld LOCHEM 4-6(1937) 79
PA3Z Henk van Dijk STEENBERGEN 4-6(1950) 66
PA0JIL John Lekahena HUIZEN 5-6(1922) 94
PA0TMU Theo Munnink MARKELO 6-6(1945) 71
PA2WJZ Wim Zonneveld DEN HAAG 6-6(1954) 62
PE1ARD Arnold Helmantel MEEDEN 6-6(1941) 75
PA0HWB Hans Weijers BREDA 7-6(1948) 68
PA0JVC Jaap van Leijden AMSTELVEEN 7-6(1952) 64
PE1GCB Viktor Vries BUSSUM 7-6(1946) 70
PA0WFB Fred Bender AMSTERDAM ZO 8-6(1951) 65
PA0HS Jill Schelling HILVERSUM 9-6(1918) 98
PC2C Rene Jansen NIEUWEGEIN 9-6(1955) 61
VK2GWK Henk Tobbe ONE MILE BEACH 10-6(1943) 73
PA0EJH Egbert Jarings BRUNSSUM 11-6(1946) 70
PA0SU Herbert Rutgers EINDHOVEN 11-6(1938) 78
PA3EQN Peter Rouwen Zutphen 12-6(1948) 68
PA0A Albert Westenberg LUCASWOLDE 14-6(1949) 67
PA0JAN Jan Neeleman DODEWAARD 14-6(1925) 91
PA0WRC Wim Roosmalen PLOUEZEC 15-6(1945) 71
PA7FB Fred Beij LEIDEN 15-6(1952) 64
PA0WMR Willy Raijmann LITH 16-6(1941) 75
PE1JAS Anton Kroes AMSTELVEEN 16-6(1958) 58
PA0WFO William Oorschot OOSTVOORNE 17-6(1942) 74
PA0TRT Rien van Trotsenburg PRINSENBEEK 18-6(1952) 64
PA0ERP Hans Kleinbergen LELYSTAD 20-6(1942) 74
PA0KMS Carel Slegers BERKEL ENSCHOT 20-6(1944) 72
PA3DLB Peter Kempers OOSTVOORNE 20-6(1936) 80
PA0JOP Joop Vaartjes ROERMOND 23-6(1941) 75
PA0RLS Ruud Schippers LISSE 23-6(1942) 74
PA0UNT Nico Visser DEN HELDER 23-6(1928) 88
PA3EUF Piet Polderman SPIJKENISSE 23-6(1935) 81
PA0HRP Hans Peltzer GOUDSWAARD 24-6(1942) 74
PA0RKS Henk Kroon ZWARTEWAAL 24-6(1935) 81
PE1AIO Kees Olievier SELLINGEN 25-6(1943) 73
PA0VRC Cees de Vries HEERENVEEN 27-6(1935) 81
PE2WGV Arno Winckens HELMOND 28-6(1958) 58
PA0DUO Dick Udo OOIJ 29-6(1935) 81
PA0QAW Jacques Quaedackers BRUNSSUM 1-7(1945) 71
PA0RKT Gerard van Brenkelen SEROOSKERKE 1-7(1942) 74
PA1ALG Pieter van Toledo BRIELLE 1-7(1942) 74
PA0JBL Jan Booy Liewes LIESHOUT 2-7(1938) 78
PA0MMV Michiel van der Vlist DRIEBERGEN-R 2-7(1946) 70
PA0QX Dolf van der Paauw HAREN 2-7(1937) 79
PA0PGA Wim Penders GEULLE 3-7(1942) 74
PA3AJI Wim van Aard MADE 3-7(1952) 64
PE1DKG Peter Schijf BREDA 3-7(1942) 74
PA0SIP Sip Veenstra DRACHTEN 4-7(1941) 75
PA0VHP Fred Hanswijk Pennink MAASSLUIS 4-7(1934) 82
PA0FW Hans Lijbers STERKSEL 5-7(1939) 77
PA0AOB Arthur Bauer DIEMEN 6-7(1942) 74
PA0MRL Jaap van Duffelen WASSENAAR 6-7(1949) 67
PE1MPI Evert Herwegh CLINGE 6-7(1963) 53
PA3JWC Jack van de  Weerd COTHEN 7-7(1943) 73
PA0BX Martin Lether EELDE 8-7(1920) 96
VK2GWI Agnes Tobbe Klaasse Bos ONE MILE BEACH 8-7(1942) 74
PA0BW Hein Spoorenberg BOXTEL 9-7(1934) 82
PA3BOH Trevor Sanderson WASSENAAR 10-7(1943) 73
PA0F Frits Hofstede WIJK BIJ DUURSTEDE 14-7(1950) 66
PA0AKN Dan Wagt HELLEVOETSLUIS 15-7(1944) 72
PA4AW Arnold Wikkerink ENSCHEDE 15-7(1933) 83
PB0AIA Kees Stravers GELDROP 19-7(1959) 57
PA0GJH Gerrit-jan Huijsman ZOETERMEER 20-7(1935) 81
PB0AOK Bram van den Berg BORNE 20-7(1948) 68
PE1BYW Jan Spoelstra T ZAND 20-7(1949) 67
PA3FOE Cor Drinkwaard SLIEDRECHT 21-7(1946) 70
PA2AD Arie Docter PURMEREND 22-7(1942) 74
PE2ELS Jan Beijer AMSTERDAM 23-7(1943) 73
PA0INA Frans Oosthoek GOES 24-7(1944) 72
PA0SHY Sjoerd Ypma BEST 27-7(1948) 68
PA0VRO Frans van Venrooij SCHIMMERT 27-7(1943) 73
PA0UBR Ubel Brandsma ZUIDHORN 29-7(1939) 77
PA9AM Bert van Putten ROTTERDAM 31-7(1944) 72
PE1BXL Paul Reuvers EINDHOVEN 31-7(1960) 56
PA7JK Jaap Kleywegt GOUDA 1-8(1948) 68
PA0AMD Ton Mensink ENS 2-8(1937) 79
PA0RSM Eddy Krijger AMERSFOORT 2-8(1946) 70
PA2DW Dick Harms LEIDEN 2-8(1956) 60
PA0WBS Wil Brinkman POORTUGAAL 3-8(1946) 70
PA0WCH Will Hildering WAALRE 4-8(1943) 73
PA0HOP Hans Hopstaken LEUTH 8-8(1944) 72
PA3HGF Fred Plomp WAALRE 10-8(1933) 83
PA0TMW Wim Zitman PURMEREND 11-8(1940) 76
PA0AER Ger Metselaar BEDUM 12-8(1945) 71
PA0RIC Ric van Meerlant EMMELOORD 12-8(1932) 84
PG2AA Ronald Visser AMSTERDAM 13-8(1958) 58
PA0EJM Gidi Verheijen BUCHTEN 16-8(1944) 72
PA0JWU Jan-willem Udo RADIO KOOTWIJK 16-8(1939) 77
PA0LEY Henk van der Leij LELYSTAD 16-8(1936) 80
PA3DRO Jan Koster DOETINCHEM 19-8(1932) 84
PA5JW Jan Wilshaus UITGEEST 20-8(1955) 61
PA0PMD Peter Denters HAARLEM 21-8(1947) 69
PA3GBH Dick van Egmond NIEUW VENNEP 21-8(1943) 73
PA0MMR Bert Oortwijn ULFT 22-8(1934) 82
PE1AQB Arie van Ooijen ASSEN 22-8(1933) 83
PA0RPA Rob Peeters BERGEN OP ZOOM 23-8(1947) 69
PB0AJQ Henk van Geijtenbeek AMERONGEN 23-8(1948) 68
PA0FK Krijn Bakker PIERSHIL 24-8(1933) 83
PA0JEB Wim van de Broek VOORTHUIZEN 24-8(1937) 79
PA0TCA Otto van de Bijl ZUID BEIJERLAND 25-8(1946) 70
PA1ANS Ans Westenberg Hoogduijn LUCASWOLDE 25-8(1946) 70
PA0ARM Harm Speelman RIJNSBURG 26-8(1935) 81
PA7O Jan Rozema Kortenhoef 26-8(1952) 64
PA0FAN Anjo van der Gragt ALKMAAR 27-8(1942) 74
PA0FEN Nico van Rossen DEVENTER 28-8(1941) 75
PA0AMJ Johan Bakker DONGEN 29-8(1935) 81
PA0GTB Cor Struyk GEERTRUIDENBERG 30-8(1950) 66
PA2SAM Sam Scheltens SAPPERMEER 30-8(1930) 86
ON4PAL Jan Pallada OVERPELT 31-8(1949) 67
PA3AJD Jan Straaijer AALTEN 2-9(1925) 91
PA9EVB Eric van Bree Almere 2-9(1973) 43
PA0KN Jos Kleyn TILBURG 3-9(1922) 94
PA3AQL Paul de Keizer HOOGVLIET ROTTERDAM 4-9(1935) 81
PA0HRM Hans Mulder RHEDEN 5-9(1945) 71
PA0HIS Hans van den Berg S HEERENBERG 6-9(1945) 71
PE1BSB William Lagerberg ALSMEER 6-9(1957) 59
PA0WGV Wim Geven GELDROP 7-9(1943) 73
PA0KDF Koos Fockens RIETMOLEN 8-9(1946) 70
PA0RLM Peter van Kats DRIEBERGEN 8-9(1948) 68
PA0SML Anton van der Leun SLIEDRECHT 8-9(1948) 68
PA1HR Hans Remeeus ZIEUWENT 10-9(1953) 63
PA0DVV Dick van Vulpen LELYSTAD 12-9(1946) 70
PA0VG Jan van Geffen DEVENTER 12-9(1919) 97
PA2EAR Joost Hilders HEEMSTEDE 12-9(1955) 61
PA0DVD Derk van Dijken CULEMBORG 13-9(1951) 65
PA0ADG Gerard van Bommel NIEUWEGEIN 14-9(1946) 70
PA0UGB Gerard Borchers EMMEN 14-9(1929) 87
PA0LH Lieuwe Tijsma DRACHTEN 16-9(1931) 85
PA0KLS Klaas Robers VALKENSWAARD 17-9(1944) 72
PA3AKF Karel Spaas VELSEN-ZUID 17-9(1946) 70
PA3ANG Johan van Dijk ZWOLLE 17-9(1958) 58
PA3BWK Wilko Hollemans ZEIST 18-9(1963) 53
PA0FA Jan Niehaus GIETEN 19-9(1931) 85
PA0AM Cor van Doeselaar WATERLANDKERKJE 20-9(1945) 71
PA0HRX Hans Reuderink DEVENTER 20-9(1929) 87
PA0JMG Jan Janssen DRACHTEN 21-9(1943) 73
PA0BKI Bauke Kientz HENGELO 22-9(1927) 89
PA3DTF John Boom Valthermond (Drenthe) 23-9(1951) 65
PA0MJW Hans Muijser BLEISWIJK 24-9(1942) 74
PA0PFU Han de Looff HANSWEERT 24-9(1934) 82
PE1DJJ Arie van Zeeburg DOORNSPIJK 24-9(1958) 58
PA0AXS Alexander Straaijer EINDHOVEN 26-9(1953) 63
PA0ONO Onno Bakker ROTTERDAM 26-9(1942) 74
PA0AMR Paul Berends MAASLAND 27-9(1948) 68
PA0HDG Henk de Groot HENGELO 27-9(1930) 86
PA0GJK Gerard Komen LOOSDRECHT 29-9(1928) 88
PA0PCR Louis Meulstee OTTERSUM 30-9(1942) 74
PA0VDV Joeke van de Velde OLDEBERKOOP 1-10(1930) 86
PA3DOO Nico van Gasteren IJSSELSTEIN 3-10(1944) 72
PA0LXL Leo Haas KRIMPEN AD YSSEL 5-10(1931) 85
PA0RTU Klaas Eier NUENEN 5-10(1934) 82
PA0HTT Henk Hilbink OMMEN 6-10(1942) 74
PA0MEU Henk van de Meulen DORDRECHT 6-10(1936) 80
PA0RBM Maarten Bouman RIDDERKERK 6-10(1934) 82
PA3GYG Cees Jan Keessen SCHOORL 6-10(1942) 74
PA0SVD Henk van der Schoot MEPPEL 8-10(1938) 78
PA0WDW Wim Witt LEIDSCHENDAM 9-10(1934) 82
PA0ES Bernard Braamhaar GOOR 11-10(1925) 91
PA1JPR Jean-Pierre Reijerse DRIEBERGEN 12-10(1960) 56
PA8DWN Dick Kraayveld MAASSLUIS 13-10(1938) 78
PA0JWT Hans Thijsse RIJSWIJK 14-10(1947) 69
PA0RON Jan Wijnen OOSTERHOUT 14-10(1927) 89
PA0LCE Louis van Erck LAGE MIERDE 15-10(1933) 83
PA2FK Frans de Keijzer TIEL 15-10(1948) 68
PA0SE Dick Rollema LEIDERDORP 16-10(1929) 87
PA0MJK Martin Köppen WIJCHEN 19-10(1935) 81
PA0OSS Jan van de Heijden VELBERT 19-10(1940) 76
PA7TT Gerrie de Groot ASSEN 20-10(1949) 67
PA0KOP Hans Koppes DEN HAAG 22-10(1924) 92
PE0TPD Piet Verburg BLEISWIJK 22-10(1938) 78
PA0CGJ Chris Godschalx LEENDE 25-10(1942) 74
PA0IDZ Bert Mulder HATTEM 25-10(1941) 75
PA3ANF Jos van Gelder UTRECHT 26-10(1947) 69
PA0OLD Jaap Zondervan ST ANNA PAROCHIE 27-10(1945) 71
PA3FYA Frans Battem WIJNALDUM 27-10(1930) 86
PA0ATH Jan Have AMSTERDAM 28-10(1933) 83
PA0HG Roel Bosman ALMERE-HOUT 28-10(1936) 80
PA0XAW Age de Jong ANNA PAULOWNA 30-10(1943) 73
DC1PM Matthieu Braun MONSCHAU 30-10(1949) 67
PA0OB Cees Belterman GOIRLE 1-11(1933) 83
PA0LUK Lukas Emmens HILVARENBEEK 3-11(1940) 76
PA1NL Lammert Zwanenburg HOOGEVEEN 3-11(1950) 66
PA3ACC Henk van Gessel AMSTERDAM 3-11(1940) 76
PF1F Ruud Hooijenga HEEMSKERK 3-11(1957) 59
PA0CMU Carel Mulder BREDA 6-11(1952) 64
PA0VOK Geert Hoekstra DRACHTEN 6-11(1935) 81
PA2GRU Dick Empelen HEEMSTEDE 6-11(1937) 79
PA0OY Rudy Azimullah HAARLEM 7-11(1936) 80
PA0CF Coen Meijs CASTRICUM 8-11(1931) 85
K2LQ Will Willemse SARASOTA 8-11(1922) 94
PA0EDU Ed Nunes DE BILT 9-11(1924) 92
PA0AAT Aad Prent HAARLEM 11-11(1943) 73
PA1BM Bert Minderman GEERTRUIDENBERG 11-11(1952) 64
PA0AVS Anton Vroom DRIEBERGEN-R 12-11(1949) 67
PB2BN Ben Emons AMSTELVEEN 12-11(1935) 81
PA0CWR Cinus Woering DRIEBERGEN-R 13-11(1952) 64
PA1KW Koert Wilmink UITHOORN 15-11(1965) 51
PA3GJC Hans Koevoets EINDHOVEN 15-11(1931) 85
PA0RWD Rens Wijnands Spankeren 17-11(1956) 60
PE1GQE Joop Schelen BREDA 17-11(1932) 84
PA0NNY Jonny Roth ZEEWOLDE 18-11(1930) 86
KT1J Henk Ingwersen VERGENNES 18-11(1935) 81
PA0TOR Rein Oosterling BRIELLE 19-11(1932) 84
PA3AGF Remy Denker ALMELO 20-11(1955) 61
PA0KM Geert Grooten OMMEN 21-11(1934) 82
PA0CWS Bob Hendriks LELYSTAD 22-11(1927) 89
PA0RTB Ton Buitenhuis ALMERE 22-11(1944) 72
PA0LYA Ed Blommaart BEST 23-11(1929) 87
PA0PAF Freek Witte TERNEUZEN 24-11(1934) 82
PE1IKN Ton Zevenhoven GOUDA 24-11(1958) 58
PA0GWO Gerrit Wolbers NUENEN 25-11(1936) 80
PA0IA Bert Mebius PIJNACKER 26-11(1941) 75
PA0STE Paul Sterk DEN DUNGEN 26-11(1947) 69
PA0JME Rien Eradus VALKENSWAARD 28-11(1952) 64
PA0RIK Henk Ridderikhoff WEESP 29-11(1930) 86
PA3CGF Dolf Maatman GOUDA 30-11(1945) 71
PE1IIT Ida Olievier SELLINGEN 3-12(1947) 69
PA3BYW Durk Brouwer MILDAM 4-12(1960) 56
PA3EHP Guus Weitzel SOEST 4-12(1933) 83
PA7RJ Jack Uittenbogaard ZOETERMEER 5-12(1950) 66
PB0AHI Oetse Hielkema GRONINGEN 6-12(1941) 75
PA0BM Ger Boetselaers LEIDSCHENDAM 8-12(1935) 81
PA2LSB Jan Dufour DEVENTER 9-12(1955) 61
PA0BWL Wil Laken OSS 10-12(1947) 69
PA0PDO Piet van Dyken OSS 12-12(1940) 76
PA0LPH Loe van de Hoeven ZUTPHEN 13-12(1942) 74
PA0PQ Henk van Stigt CASTRICUM 14-12(1928) 88
PA1LK Leon Kusters LOENEN AD VECHT 15-12(1936) 80
PA0RHR Ruud Robert DEN HAAG 16-12(1934) 82
PA3BAT Roel Moerman Alphen aan den Rijn 18-12(1944) 72
PJ4LS Hans van Hese BONAIRE 18-12(1946) 70
PA0CL Jacques Waisvisz LEIDEN 19-12(1918) 98
PA0JAW Wim Jansen OOST-SOUBURG 19-12(1947) 69
PA0PFW Paul Zwart LANGERAK 19-12(1936) 80
PA3CLX Henk Zaaiman NIEUW-VENNEP 19-12(1929) 87
PA0ATY Joop Feyter EDE 20-12(1934) 82
PA0QS Jan van Roy BERGEN OP ZOOM 21-12(1924) 92
PA2WMR Wim Rigter DEVENTER 21-12(1931) 85
PA0DJ Henk Hooning VOORTHUIZEN 22-12(1928) 88
PA0R Rienus Couperus EERSEL 22-12(1947) 69
PA3EUE Jan van de Riet EMMEN 22-12(1936) 80
PA0L Pieter Linders VLISSINGEN 24-12(1941) 75
PA0LDZ Wim Verbon RIJEN 26-12(1941) 75
PA0SDZ Les Sisouw De Zilwa HASSELT 26-12(1931) 85
PE1FTV Ad Spaninks RIETHOVEN 30-12(1955) 61
PA0TW Wim Bosma HEEZE 31-12(1934) 82
PA3EKW Hilde Sportel Janssen AMERSFOORT 31-12(1944) 72
PA3EXT Johan Wes ENSCHEDE 31-12(1955) 61
PA0CRB Cees Rodenburg CAPELLE A/D IJSSEL -()  
PA0IB Steef Koenen GELDROP -()  
PA0LPE Bert Peters GELEEN -()  
PE1DGW Ad Valkenburg EINDHOVEN -()  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERUG NAAR BEGIN